Krajské dotační programy

"Chceme si vybrat směr!"

I v letošním roce se nám podařilo získat finanční přispění Jihočeského kraje v rámci dotačního programu Podpora služeb nedefinovaných v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a v termínu od 1.5. do 31.8.2020 i realizovat aktivizační a začleňovací aktivity pro osoby se zdravotním postižením (tentokrát především sportovního charakteru).

Na nabídce těchto aktivit neustále pracujeme a snažíme se je přizpůsobovat potřebám osob z cílové skupiny. Bohužel situace v České republice komplikovaná vývojem onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 a následné březnové vyhlášení nouzového stavu nás v aktivitě značně omezilo. Přesto se nám několik z nich za zpřísněných hygienických podmínek podařilo realizovat (především pak turistický kroužek, který byl vítaným zpestřením psychicky náročného období).

 

"Chceme se zapojit - aktivně!"

 

Název projektu: "Chceme si vybrat směr!"

Číslo smlouvy: SDO/OEZI/190/20

reg. č.: 405-05-014

Dotační program: Podpora služeb nedefinovaných v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

 

"Chceme si vybrat směr!"   "Chceme si vybrat směr!"   "Chceme si vybrat směr!"   "Chceme si vybrat směr!"   "Chceme si vybrat směr!"   "Chceme si vybrat směr!"

Děkujeme za podporu naší práce!!!

 

 

"Chceme se zapojit - aktivně!"

Za přispění Jihočeského kraje v rámci dotačního programu Podpora služeb nedefinovaných v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách jsme v termínu od 1.4. do 31.8.2019 mohli realizovat aktivizační a začleňovací aktivity pro osoby se zdravotním postižením.

Jejich nabídka byla vytvořena v rámci konzultací a dlouhodobého zájmu samotné cílové skupiny. Pod souhrným názvem "Chceme se zapojit - aktivně!" se naši uživatelé mohli zdokonalovat v aktivitách jako florbal, kickbox, jóga, plavání, kuželky a nechyběl ani fotokroužek, výtvarný ateliér nebo velice oblíbený turistický kroužek.

 

"Chceme se zapojit - aktivně!"

 

Název projektu: "Chceme se zapojit - aktivně!"

Číslo smlouvy: SDO/OEZI/158/19

reg. č.: 405-05-017

Dotační program: Podpora služeb nedefinovaných v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

 

"Chceme se zapojit - aktivně!"           "Chceme se zapojit - aktivně!"     "Chceme se zapojit - aktivně!"

Děkujeme za podporu naší práce!!!