Interreg

Dvě země - jeden svět aneb "Co všechno my (ne)vidíme"

FOND MALÝCH PROJEKTŮ RAKOUSKO – ČESKÁ REPUBLIKA
Program Interreg V-A
Projekt: Dvě země - jeden svět aneb "Co všechno my (ne)vidíme"
Reg. číslo: KPF-01-003

Dvě země - jeden svět aneb "Co všechno my (ne)vidíme

Cílem projektu je především rozvoj a zachování spolupráce v rámci sociálněkulturních vztahů mezi organizacemi Domov sv. Anežky, o.p.s. (Týn nad Vltavou) a Tagesstätte Zuversicht v Dolním Rakousku. Společnými aktivitami plynoucími z projektu chceme přeshraniční vztahy nejen dále rozvíjet, ale především zvýšit úroveň spolupráce, získávat a předávat nové zkušenosti, podněty a pomoci tak zejména cílové skupině, na kterou je projektu zacílen. Tuto cílovou skupinu tvoří klienti obou organizací. Plněním aktivit projektu chceme tyto klienty motivovat k soběstačnosti, k osobnímu rozvoji a podnítit tak nový postoj k vnímání světa.

Klienti obou organizací se v rámci realizace projektu naučí fotografovat, seznámí se s fotoaparátem a jeho funkcemi, budou postupně poznávat barvy, stín, či světelnou expozici a vše se pokusí využít v rámci individuálního fotografování. Vznikne tak fotografie – obraz okamžiku právě v takové jedinečnosti, ve které jej vidí jen oni.

Výstupem projektu je společná přeshraniční výstava s takto vzniklými fotografiemi, která se uskuteční na obou stranách hranice.

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka.pdf 1272.1 Kb