Naše dílny

Dílny sociálního podniku a dílny s chráněnými pracovními místy Domova sv. Anežky, o.p.s.

V našich dílnách nabízíme pracovní uplatnění lidem se zdravotním znevýhodněním, a to v široké škále činností od truhlárny přes keramickou dílnu, tkalcovnu a zpracování ovčí vlny, zahradnické a sadařské práce, úklidové či technické služby až po potisk propagačních předmětů. Naši zaměstnanci pracují za podpory zkušených asistentů a za svou práci dostávají pravidelný plat. Snažíme se prostřednictvím zaměstnání podporovat nejen jejich finanční nezávislost, ale i sebevědomí a pocit vlastní odpovědnosti a jsme jim oporou v náročných životních situacích.

Od 1.1.2020 došlo k tranformaci dílen truhlárna, zahradnická dílna a tkalcovna do dílen sociálního podniku! Náš sociální podnik se hlásí k principům sociálního podnikání a tyto principy jsou obsaženy v Deklaraci sociálního podniku (informace obsaženy v záložce SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ).

Působíme ve třech objektech v Týně nad Vltavou. Výrobky vznikají jednak v Domově sv. Anežky v Čihovicích, kde je od roku 1999 i naše sídlo, a ve středisku U sv. Kateřiny v ulici Ke Hradu. Prodáváme je pak v našem obchůdku U sv. Anežky na vltavotýnském Náměstí Míru.

 

Máte zájem o práci v našich dílnách? Ozvěte se nám!

Chcete naše dílny podpořit? Navštivte náš e-shop!

 

 

  

Zleva: Domov sv. Anežky, středisko U sv. Kateřiny, obchůdek U sv. Anežky