Sponzoři

V poslední době nás podpořili

V poslední době nás podpořiliMěsto Týn nad Vltavou

podpořilo naši společnost skrze investiční dotaci na splacení traktorové sekačky částkou 540 000 Kč.

Díky podpoře města jsme mohli jednorázově splatit úvěr na sekačku pro naši zahradnickou skupinu. Bez podpory města bychom tento úvěr spláceli ještě řadu měsíců, takto jsme mohli uspořené finance využít na vyrovnání cash flow, potřebné opravy a další nezbytné výdaje, které vinou inflace neustále rostou. Městu za jeho podporu srdečně děkujeme!

 

Nadační fond TESCO - logo

 

Nadační fond TESCO s pomocí Nadace rozvoje občanské společnosti NROS

podpořili náš projekt "Anežka se učí vařit" částkou 10 000 Kč.

Částku jsme použili na nákup várnic a vodní lázně pro naši cvičnou kuchyňku, kde si lidé s postižením nacvičují kuchařské dovednosti a obsluhu hostů naší společné jídelny. Projekt byl podpořen z programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“.

 

Nadační fond TESCO - logo

 

 

 

 

V poslední době nás podpořiliVýbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové 

podpořila náš projekt "Anežka uklízí – rozvoj dovedností lidí s postižením" částkou 11 000 Kč.

Díky projektu jsme mohli do naší úklidové chráněné dílny pořídit dva nové vysavače a výkonnou žehličku s parním generátorem! S novým vybavením je pro naše zaměstnance úklid a žehlení pohodlnější a méně fyzicky i časově náročný. Dlouhodobé podpory Výboru dobré vůle si moc vážíme a děkujeme za ni! 

 

 

 

V poslední době nás podpořiliNadace ČEZ 

v roce 2021 podpořila naše projekty "Nové sociálně terapeutické dílny v Bechyni" (80 000 Kč) a "Živelná pohroma potřebuje nové nástroje" (20 800 Kč).

Díky projektům jsme mohli koupit nové nástroje pro kapelu našich klientů a v ybavit naši Živelnou pohromu báječnými kytarami a různými perkusemi, a zároveň rozšířit spektrum aktivit v naší sociálně terapeutické dílně v Bechyni, kde díky podpoře Nadace ČEZ nově vypalujeme keramiku v keramické peci, věnujeme se nácviku činností v nové cvičné kuchyňce a díky novému bezbariérovému nájezdu jsou naše prostory přístupnější klientům s pohybovým omezením.

 

 

V poslední době nás podpořiliVýbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové 

podpořila náš projekt "Preventivní testování klientů Domova sv. Anežky" částkou 15 000 Kč.

Díky projektu jsme mohli zakoupit zásobu antigenních testů na nemoc covid-19, abychom mohli podle potřeby preventivně testovat uživatele našich sociálních služeb a věnovat se běžným aktivitám bez obav z šíření viru. Výboru dobré vůle děkujeme nejen za tento projekt, ale i za dlouhodobou podporu sociálních služeb!

 

 

V poslední době nás podpořiliNadace Jedličkova ústavu 

podpořila náš projekt "Modernizace tělocvičny Domova sv. Anežky" částkou 10 000 Kč.

Díky projektu jsme mohli zakoupit nové vybavení do naší tělocvičny, kde v době covidových omezení s klienty cvičíme a udržujeme se v kondici. S pomocí nadace jsme do tělocvičny pořídili například činky, gymnastické míče, podložky na cvičení a další pomůcky k zábavnějšímu a pestřejšímu cvičení. Nadaci mnohokrát děkujeme!

 

Nadační fond TESCO - logo

 

Nadační fond TESCO s pomocí Nadace rozvoje občanské společnosti NROS

podpořili náš projekt "Vybavení centra pomoci u sv. Františka" částkou 16 000 Kč.

Částku jsme použili na nákup stolů a židlí pro naše nové poradenské centrum a připravované centrum sociálních a rehabilitačních služeb pro obyvatele Bechyně a okolí.