Sponzoři

V poslední době nás podpořili

Nadační fond TESCO - logo

 

Nadační fond TESCO s pomocí Nadace rozvoje občanské společnosti NROS

podpořili náš projekt "Anežka se učí vařit" částkou 10 000 Kč.

Částku jsme použili na nákup várnic a vodní lázně pro naši cvičnou kuchyňku, kde si lidé s postižením nacvičují kuchařské dovednosti a obsluhu hostů naší společné jídelny. Projekt byl podpořen z programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“.

 

Nadační fond TESCO - logo

 

 

 

 

V poslední době nás podpořiliVýbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové 

podpořila náš projekt "Anežka uklízí – rozvoj dovedností lidí s postižením" částkou 11 000 Kč.

Díky projektu jsme mohli do naší úklidové chráněné dílny pořídit dva nové vysavače a výkonnou žehličku s parním generátorem! S novým vybavením je pro naše zaměstnance úklid a žehlení pohodlnější a méně fyzicky i časově náročný. Dlouhodobé podpory Výboru dobré vůle si moc vážíme a děkujeme za ni! 

 

 

 

V poslední době nás podpořiliNadace ČEZ 

v roce 2021 podpořila naše projekty "Nové sociálně terapeutické dílny v Bechyni" (80 000 Kč) a "Živelná pohroma potřebuje nové nástroje" (20 800 Kč).

Díky projektům jsme mohli koupit nové nástroje pro kapelu našich klientů a v ybavit naši Živelnou pohromu báječnými kytarami a různými perkusemi, a zároveň rozšířit spektrum aktivit v naší sociálně terapeutické dílně v Bechyni, kde díky podpoře Nadace ČEZ nově vypalujeme keramiku v keramické peci, věnujeme se nácviku činností v nové cvičné kuchyňce a díky novému bezbariérovému nájezdu jsou naše prostory přístupnější klientům s pohybovým omezením.

 

 

V poslední době nás podpořiliVýbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové 

podpořila náš projekt "Preventivní testování klientů Domova sv. Anežky" částkou 15 000 Kč.

Díky projektu jsme mohli zakoupit zásobu antigenních testů na nemoc covid-19, abychom mohli podle potřeby preventivně testovat uživatele našich sociálních služeb a věnovat se běžným aktivitám bez obav z šíření viru. Výboru dobré vůle děkujeme nejen za tento projekt, ale i za dlouhodobou podporu sociálních služeb!

 

 

V poslední době nás podpořiliNadace Jedličkova ústavu 

podpořila náš projekt "Modernizace tělocvičny Domova sv. Anežky" částkou 10 000 Kč.

Díky projektu jsme mohli zakoupit nové vybavení do naší tělocvičny, kde v době covidových omezení s klienty cvičíme a udržujeme se v kondici. S pomocí nadace jsme do tělocvičny pořídili například činky, gymnastické míče, podložky na cvičení a další pomůcky k zábavnějšímu a pestřejšímu cvičení. Nadaci mnohokrát děkujeme!

 

Nadační fond TESCO - logo

 

Nadační fond TESCO s pomocí Nadace rozvoje občanské společnosti NROS

podpořili náš projekt "Vybavení centra pomoci u sv. Františka" částkou 16 000 Kč.

Částku jsme použili na nákup stolů a židlí pro naše nové poradenské centrum a připravované centrum sociálních a rehabilitačních služeb pro obyvatele Bechyně a okolí.