Jak nám můžete pomoci?

Jak nám můžete pomoci?

Velice si vážíme každé podpory - právě díky dárcům můžeme naši činnost nejen udržovat, ale také dále rozvíjet. Uvítáme finanční dary v libovolné výši stejně jako materiální dary (vhod nám přijdou zejména kancelářské a výtvarné potřeby, úklidové a prací prostředky, zahradnické pomůcky či vybavení do kuchyně, ale i textilie do naší tkalcovny a řezivo do truhlářské dílny). Účel využití Vašeho daru s Vámi rádi projednáme, samozřejmostí je uzavření darovací smlouvy a poděkování dárci ve výroční zprávě a na našich stránkách.

Podpořit nás můžete rovněž odběrem našich výrobků a služeb. Popis námi nabízených produktů a služeb naleznete zdePokud podnikáte, můžete jejich odběrem uplatnit tzv. náhradní plnění (a nahradit tak zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením). Dohodnout se můžeme i na umístění Vaší reklamy v našem areálu nebo na našich dokumentech.

Pro bližší informace a konkrétní jednání kontaktujte našeho ředitele, pana Mgr. Jana Dudlíčka: +420 385 724 007 / +420 604 126 484, anezka@anezka-tyn.cz.

Eshopy našich výrobků najdete na: merinoeshop.cz a eshop-anezka-tyn.cz