Domov sv. Anežky

Internetové Rádio RADIÁTOR

společný projekt uživatelů sociálních služeb sociální rehabilitace a podpora samostatného bydlení Domova sv. Anežky, o.p.s.

Informační web Rádia Radiátor: http://radioradiator.webnode.cz

Živé vysílání (Po-Pá: 9-11, Po-St: 18-19 hod.): http://www.radiohosting.cz/radio/radio1178/

 

Jak poslouchat Rádio Radiátor?

On-line od pondělí do čtvrtka v době 17-21 hod. zde.

Kdykoliv si stáhnout jednotlivé části vysílání k poslechu na svém počítači zde. (pozn. jednotlivé části vysílání jsou průběžně doplňovány a aktualizovány).

Rádio Radiátor je iniciativou týmu lidí, kteří mají chuť vytvářet pravidelné vysílání přes internet. Pojí nás vazba na sociální služby Domova sv. Anežky. Přípravu vysílání a jeho samotné uskutečňování chápeme jako nástroj, díky kterému se můžeme naučit spoustu nových a užitečných dovedností, setkat se se zajímavými lidmi, navštívit zajímavá místa a také dát o sobě vědět, komunikovat s posluchači a ukázat, čím se dokážeme nadchnout a že také své nápady umíme dotáhnout a uskutečnit.

Rádio Radiátor nabízí zajímavé reportáže z kulturních a jiných akcí, zprávy z regionu, ze sportu, přehled o počasí, napínavé čtení na pokračování, rozhovory, bazar, pohádku na dobrou noc a také trochu hudby.

Mějte, prosím, s námi trpělivost. Práce na přípravě vysílání je velmi náročná a obtížná, všechno se postupně učíme a budeme se snažit náš program neustále rozvíjet a vylepšovat.

             

 

TOPlist
foot