Domov sv. Anežky

Internetové Rádio RADIÁTOR

společný projekt uživatelů sociálních služeb sociální rehabilitace a podpora samostatného bydlení Domova sv. Anežky, o.p.s.

Informační web Rádia Radiátor: http://radioradiator.webnode.cz

Živé vysílání (Po-Pá: 9-11, Po-St: 18-19 hod.): http://www.radiohosting.cz/radio/radio1178/

 

Jak poslouchat Rádio Radiátor?

On-line od pondělí do pátku v době 8-11 hod. zde.

Kdykoliv si stáhnout jednotlivé části vysílání k poslechu na svém počítači zde. (pozn. jednotlivé části vysílání jsou průběžně doplňovány a aktualizovány).

Rádio Radiátor je iniciativou týmu lidí, kteří mají chuť vytvářet pravidelné vysílání přes internet. Pojí nás vazba na sociální služby Domova sv. Anežky. Přípravu vysílání a jeho samotné uskutečňování chápeme jako nástroj, díky kterému se můžeme naučit spoustu nových a užitečných dovedností, setkat se se zajímavými lidmi, navštívit zajímavá místa a také dát o sobě vědět, komunikovat s posluchači a ukázat, čím se dokážeme nadchnout a že také své nápady umíme dotáhnout a uskutečnit.

Rádio Radiátor nabízí zajímavé reportáže z kulturních a jiných akcí, zprávy z regionu, ze sportu, přehled o počasí, napínavé čtení na pokračování, rozhovory, bazar, pohádku na dobrou noc a také trochu hudby.

Mějte, prosím, s námi trpělivost. Práce na přípravě vysílání je velmi náročná a obtížná, všechno se postupně učíme a budeme se snažit náš program neustále rozvíjet a vylepšovat.

Aktuálně - Ke stažení - Odkazy

26.4.12: Pozor, pozor! Příští týden si můžete poslechnout speciální vysílání k oslavě již                                   20.vysílacího bloku Rádia Radiátor. Koukněte se sem.

21.3.12: Ve vysílání Radiátoru zní v rubrice Smějeme se s Fandou i vtipy. Poslechněte zde.

21.3.12: Rádio Radiátor už hraje ve svém vysílání hudbu sedmi kapel. Naposledy i slovenskou                   rockovou partičku Display. Informace o všech kapelách najdete tady.

21.3.12: Další dvě pokračování cestopisu po Zambii si poslechnete zde.

21.3.12: Stránky Rádia Radiátor v novém - podívejte se sami zde

15.2.12: V Českobudějovickém deníku dnes vyšel článek o Rádiu Radiátor. Přečtěte si jej zde.

15.2.12: První díl poznávání Zambie. Náš kolega a cestovatel Zdenda Gloz přednášel své postřehy v Domově klidného a aktivního stáří KLAS v Temelíně o dobrovolnictví v téhle zemi. Náš diktafon byl samozřejmě u toho. Pusťte si to zde.

15.2.12: Pozor, pozor! V živém vysílání již pouštíme hudbu!! Bonsai č.3 a Epy de mye!

15.2.12: Únorová reportáž z kurzů vaření v Domově sv. Anežky. Pusťte si ji zde.

15.2.12: Únorová reportáž - práce profesionálního hasič Ondřeje Boušky. Pusťte si ji zde.

12.1.12: Lednová reportáž z Farní Charity v Týně nad Vltavou. Pusťte si ji zde.

12.1.12:  Reportáž z Předvánočního setkání v kapli a v Domově sv. Anežky, které se uskutečnilo                ve čtvrtek 22.12.2011 s koledami Živelné pohromy, požehnáním od pana faráře a prima                 posezením. Pusťte si ji zde.

11.1.12: POZOR!! V pondělí 16.1.2012 v 9:10 hod. na Českém rozhlase Radiožurnál v pořadu Zblízka můžete slyšet reportáž redaktorky Romany Kostrohryzové o našem Rádiu Radiátor! Klikněte na http://prehravac.rozhlas.cz/radiozurnal a poslechněte si jí. Pokud to nestihnete, můžete si jí později pustit z archivu zde.

16.12.11: DJ Karlos - úvod do vysílání. "Já se jmenuji Karlos a mám vás rád, co vy na to,               Radiátoři?" - právě tak začíná Kája, stahujte a poslouchejte zde.

15.12.11: Reportáž z vernisáže výstavy Zimní maličkosti. Poslechněte si to zde.

13.12.11: Nová reportáž: Jak jsme slavili 12.výročí otevření Anežky? Výletem na Novohradsko!                   Poslechněte si to zde.

9.12.11: Reportáž sice už staršího data, nicméně velmi povedená ...tentokrát z Čihovických         dožínek. Stahujte a poslouchejte zde.

8.12.11: Další reportáž - tentokrát z IC Temelín, kde proběhl 9.11. zajímavý koncert i s klaunem.                 Stahujte a poslouchejte zde.

8.12.11: Poslechnete si reportáž reportérů Rádia Radiátor z výlovu Bošileckého rybnika.         Stahujte a poslouchejte zde.

7.11.11: Do středy 9.11.2011 běží nová várka vyprávění, reportáží, zpráv a také 2.díl čtení na pokračování Sýdý a Halef, tentokrát s dramatizací s rozhlasovými herci Tomášem a Karlem.

7.11.11: Reportáž rádia Radiátor z tradičních Čihovických dožínek - ke stažení zde.

7.11.11: Čtění na pokračování, Sýdý a Halef, 1.díl - ke stažení zde.

7.11.11: Reklama na Čihovický mlékomat zde.

7.11.11: Pohádka o těstě - ke stažení zde.

TOPlist
foot