Hledáme vhodného kandidáta na pozici

sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

pro Chelčický domov sv. Linharta

 

Domov sv. Anežky, o.p.s. ve spolupráci s Obcí Chelčice a občanským sdružením Mája – Tvořivé Chelčice připravuje zahájení provozu v nově budovaném Chelčickém domově sv. Linharta (připravován a budován v objektu bývalé fary v Chelčicích - 2 km od Vodňan). Chelčický domov sv. Linharta je určený pro dospělé lidi se zdravotním (tělesným, mentálním, kombinovaným) postižením.

 

Chelčický domov sv. Linharta chce nabídnout každodenní zapojení do různorodých pracovních činností, aktivní účast při vzdělávacích a společenských akcích, příležitost pro nové sociální kontakty, udržení a rozvíjení pracovních a sociálních dovedností. Poskytovat bude v první etapě sociální službu „Sociálně terapeutické dílny“ podle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách 5 – 10 lidem s postižením. Mezi připravované pracovní činnosti patří keramická a sochařská dílna, textilní dílna,  práce na zahradě, údržba zeleně, sušení květin a bylin, suchá vazba, sadařské práce, úklidové práce, péče o dvůr a domácí zvířata, pomoc seniorům, pomoc s provozem Památníku Petra Chelčického.

 

Nabízíme: Náročnou, odpovědnou a smysluplnou práci v nestátní neziskové organizaci s desetiletou historií a dobrým jménem. Jedinečnou příležitost podílet se od počátku na vzniku, budování a rozvoji nového centra podporující začlenění lidí s postižením.

 

Požadovaná kvalifikace:

Pracovník musí naplňovat kvalifikační předpoklady pro sociální pracovníky dle § 110 zák.č.108/2006 Sb. o sociálních službách. Akceptujeme také uchazeče s kvalifikačními předpoklady pro „pracovníka v sociálních službách“.

 

Další požadavky:

  • Bezúhonnost, uživatelská znalost PC, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
  • empatie a profesionalita s lidským rozměrem ve vztahu k uživatelům sociální služby,
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost spolupráce,
  • ochota a chuť k dalšímu vzdělávání, tvořivost a manuální zručnost,
  • výhodou je praxe v oboru, jazyková vybavenost, řidičský průkaz B, zkušenost se standardy kvality sociálních služeb, uvítáme reference a doporučení.

 

Náplň práce:

  • příprava, organizace, zajištění a přímé poskytování sociální služby Sociálně terapeutické dílny, asistence a podpory dospělým lidem se zdravotním postižením.
  • Realizace souvisejících činností (dobrovolníci, osobní dokumentace, individuální plánování, standardy kvality služeb atd.).

 

Předpokládaný datum nástupu:              leden - únor 2010

Úvazek :                                               v období leden – srpen 2010 – 0,75 úvazku (30 hodin týdně), od září 2010 předpokládáme plný úvazek 1,0 (40 hodin týdně)

Pracovní doba :                                   8:00 – 14:30 hod.

Místo výkonu práce:                              obec Chelčice, Chelčický domov sv. Linharta

 

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na email anezka@anezka-tyn.cz . Přiložte, prosím, jména a kontakty na osoby, které Vás mohou doporučit nebo podat reference, případně přímo jednotlivá doporučení a reference v elektronické podobě. Vybraní uchazeči budou vyzváni k individuálnímu pohovoru.

 

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Šesták, Čihovice 30, 37501  Týn nad Vltavou, tel.: 385 724 007, email: anezka@anezka-tyn.cz .

 

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

450526
TOPlist
foot