Foto měsíce - ledenDatum konání:
5.1.2010

Luboš Jiříček alias Gari Kasparov promýšlí další nečekaný tah keramickou figurkou na keramické šachovnici z chráněné dílny Domova sv. Anežky při vernisáži výstavy „Na společné cestě“ v písecké Sladovně.
S novým rokem přinášíme novou rubriku – Foto měsíce. Každý měsíc se vynasnažíme vybrat nejzajímavější, nejvtipnější nebo nejkrásnější fotografii. A pozor! Tato rubrika je otevřená všem, kteří nám chcete nabídnout ke zveřejnění svůj fotografický úlovek! Stačí jej poslat ve formátu .jpg a v rozumném rozlišení na email anezka@anezka-tyn.cz společně s popiskem. Redakční rada vždy z návrhů vybere ten nejlepší a autora odmění. Rubrika je otevřená také tématicky, námětem může být každodenní život domova, ale i příroda, počasí, město, zkrátka cokoliv Vás zaujme a Vaším fotoaparátem povede zvěčnit. Zapojíte se?

Tentokrát foto: Luboš Jiříček alias Gari Kasparov promýšlí další nečekaný tah keramickou figurkou na keramické šachovnici z chráněné dílny Domova sv. Anežky při vernisáži výstavy „Na společné cestě“ v písecké Sladovně.


Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 11. Klement

Zítra: Emílie

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

465301
TOPlist
foot