Darujete do Linharta vybavení?Datum konání:
10.3.2010

Chelčice interiér 4 malé.jpg
POMŮŽETE NÁM – DARUJETE NÁBYTEK A DALŠÍ POTŘEBNÉ VĚCI? Možná to tak z přiložených fotografií nevypadá, ale ve spolupráci s Obcí Chelčice a o.s. Mája-Tvořivé Chelčice zahajujeme 1.dubna 2010 provoz nového střediska pro poskytování sociálně terapeutických dílen na Vodňansku a Netolicku „Chelčický domov sv. Linharta“. Dokončování oprav a úklidy vnitřních prostor vrcholí. V našich skromných začátcích můžete nyní pomoci i Vy. Podívejte se, co všechno můžete nám můžete nabídnout darem:

Nábytek a doplňky: Pracovní stoly, židle, sedačka, křesla, regály, knihovničky, komody, věšáky a věšákové stěny, zrcadla, garnýže, svítidla, nástěnky, odpadkové koše, květináče, pokojové květiny.
Textil a krytiny: rohožky, starší koberec /zátěžový/, ručníky, utěrky, záclony, závěsy.
Nádobí: rychlovarná konvice, hrnky, lžičky, příbory, talířky, talíře, misky, menážky.
Další: smetáky, mopy, vědra, hadry, čistící prostředky, hrábě, lopaty, rýžová košťata, stavební kolečka, štětce, nůžky, čtvrtky.

Pokud byste cokoliv z těchto věcí mohli nabídnout, pošlete, prosím, zprávu s nějakou bližší charakteristikou buďto na email anezka@anezka-tyn.cz nebo zavolejte Markétě Cinádrová na tel.: 608 076 360. Pochopitelně pravděpodobně neodebereme všechny nabídnuté věci, musíme taky trochu myslet na funkci, množství a přiměřenou estetiku. V každém případě Vám už dopředu děkujeme za nabídku a pomoc.

Další fotky Chelčického Linharta ze začátku března 2010
Základní informace o Chelčickém domově sv. Linharta


Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 11. Klement

Zítra: Emílie

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

465301
TOPlist
foot