Výstava v Mléčném baruDatum konání:
1.10.2012

Autoři v Mléčném baru
Ode dneška (1.10.2012) můžete po celý říjen shlédnout malou výstavu obrazů autorů tvořících ve Výtvarné dílně vltavotýnského Domova sv. Anežky, o.p.s. Výstava představuje obrazy z cyklu „Madony“ a „Létavice“. Cyklus je doplněný papírovými skicami a modely zemědělské techniky, které vyrábí nadšenec z Domova sv. Anežky Vítek Zákostelecký, neúnavný milovník všech kombajnů, nákladních vozů, autobusů a traktorů.
Výtvarná dílna Domova sv. Anežky je jednou z mnoha aktivit pro dospělé lidi s postižením. Pod vedením Barbory Šestákové v současnosti tvoří Robert Valenza, Tomáš Jára, Hana Ťupová, Martina Bártová, Jitka Konrádová, Vít Zákostelecký, Marcela Brezinová, František Bandy, Tomáš Štěpánek a Pavel Kubík. Motto výtvarné dílny je: „Zažij obdiv, potěš ostatní.“
Originální nástěnné kalendáře Madony a Létavice 2013 můžete zakoupit v Domově sv. Anežky ve formátech A3 nebo A4. Kalendáře vyrábí naše chráněná dílna PO-TISK. Pro zájemce z řad firem, organizací nebo jiných institucí nabízíme doplnění kalendáře o logo. Více informací, ukázky kalendářů a možnost objednání najdete na www.anezka-tyn.cz, příp. telefon 385 724 007.
Mléčný bar České Budějovice, ul. Česká (u Piaristického náměstí), www.mlecnybarcb.cz.

Stránky Mléčného baru v Českých Budějovicích


Česky Deutsch

Vyhledat v textu

20. 11. Nikola

Zítra: Albert

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

464467
TOPlist
foot