3. bál Anežky bude 1.března - zveme vásDatum konání:
9.1.2013

Plakát třetí bál Anežka.jpg
3. Bál s bohatým programem bude už v pátek 1.března 2013
Srdečně vás zveme – prodej lístků zahájen – prosíme o tombolu
V pátek 1.března 2013 se od 20:00 hod. uskuteční v Kulturním domě Zvěrkovice u Týna nad Vltavou již 3. Bál Domova sv. Anežky. Prodej a rezervace lístků je zahájena (pište anezka@anezka-tyn.cz nebo volejte p. Mládkovou 385 724 007 nebo přijďte do Domova sv. Anežky, Čihovice 30, Týn nad Vltavou), na nic nečekejte a rychle si je zamluvte. K dispozici je 120 lístků za 120,-Kč. Jako vždy nás čeká zajímavý doprovodný program. Uvidíte kejklířské vystoupení žongléra, komedianta, muzikanta a klauna Vojty Vrtka, taneční vystoupení Blaťáckého souboru ze Ševětína a vrací se i skupina Epy de Mye se svou půlnoční folkrockovou šou. K tanci a poslechu hraje opět skvělý Bud band a večerem provází naše milá kamarádka Jitka Lidralová. Těšíme se, že si společně zatrsáme a bude nám dobře, jako již po dvakrát!
Chtěli bychom vás požádat o spolupráci. Byli bychom vděční, pokud by bylo možné ve vašem okolí (rodině, známí, firmy apod.) někoho oslovit s prosbou o příspěvek do tomboly. Může to být hmotná věc, dárkové poukazy na služby nebo odběr zboží, drobnost, víno apod. Při větších darech můžeme samozřejmě sepsat darovací smlouvu. Dárci budou propagováni při samotném bálu. Ozvěte se prosím Janu Šestákovi (anezka@anezka-tyn.cz, 603 265 491). Moc děkujeme předem za pomoc a spolupráci a těšíme se na setkání na „3. Bále Domova sv. Anežky“.


Česky Deutsch

Vyhledat v textu

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

464088
TOPlist
foot