Vernisáž výstavy UprostředDatum konání:
27.11.2013

vernisáž[1].jpg
Po dvou letech se Výtvarný ateliér Domova sv. Anežky na pozvání galeristky Marie Hanušové vrátil do Městské galerie U Zlatého slunce v Týně nad Vltavou se svou výstavou. Ta dostala název „Uprostřed …“ a byla jednou z mnoha akcí k připomenutí 14. Výročí otevření Domova sv. Anežky. Moc nás potěšily návštěvníky zaplněné prostory galerie v pátek 22.11.2013 při slavnostní vernisáži. Tu zahájila svým vystoupením Živelná pohroma v silné sestavě, vystoupilo také akordeonové duo ZUŠ Karla Komzáka, které tvořila paní učitelka Olga Vitoušková a její žákyně Anna Šestáková. K výstavě promluvila Marie Hanušová a také starosta města Týn nad Vltavou Milan Šnorek.
Výstava „Uprostřed …“ představuje práce osmi našich autorů: Hana Ťupová, Martina Bártová, Jitka Konrádová, Tomáš Jára, Marek Lukač, Robert Valenza, František Bandy a Tomáš Štěpánek. V galerii představujeme práce za poslední dva roky, především plátna z cyklu Cesta, dvojobraz z Čihovické kaple, andělská plátna, drobné linoryty a část cyklu Madony. Výstava je doplněná ukázkami výrobků z tkalcovské dílny a drátenickými fantaziemi Lukáše Kazíka. Podle reakcí návštěvníků stojí za to výstavu navštívit a pomoci tak naplnit motto Výtvarného ateliéru: „Zažij obdiv, potěš ostatní.“ Výstava potrvá až do 12. ledna 2014 a jste na ní srdečně zváni.

Fotogalerie z vernisáže
Více o Výtvarném ateliéru


Česky Deutsch

Vyhledat v textu

22. 11. Cecílie

Zítra: Klement

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

465147
TOPlist
foot