Zveme vás na 4. BálDatum konání:
8.1.2014

4 bál plakát malý.jpg
Lepší, než jste čekali! S takovým sloganem přichází pozvání na v pořadí již 4. Bál Domova sv. Anežky. K tanci a poslechu hraje oblíbený Bud band. Večerem opět provází skvělá moderátorka Jitka Lidralová. V doprovodném programu vás tentokrát překvapí zajímavé novinky. Čeká nás kouzelnické vystoupení mistra magie Martina Čejky. Několik předtančení v country stylu předvede taneční skupina Louisiana z Písku. Na půlnoc se už nyní připravuje úžasný DJ Los Karlos, aby vám zahrál svoji půlnoční hitparádu. Chybět nebude ani tombola doplněná o patchworkovou dražbu.
4. Bál Domova sv. Anežky se uskuteční v pátek 14. února 2014 od 20:00 hod. v Kulturním domě Zvěrkovice u Týna nad Vltavou. Prodej vstupenek je zahájen (pište na adresu anezka@anezka-tyn.cz , volejte paní Mládkovou tel. 385 724 007 nebo přijďte do Domova sv. Anežky, Čihovice 30, Týn nad Vltavou), na nic nečekejte a rychle si je zamluvte.


Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 11. Klement

Zítra: Emílie

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

465301
TOPlist
foot