Fialkové plesáníDne 7. dubna 2017 jsme přijali pozvání od Chelčického Domova sv. Linharta na II. ročník benefičního Fialkového plesání, který se uskutečnil ve Švestkovém Dvoře v obci Malovice. Celý výtěžek plesu bude následně smysluplně použit pro účely budování „nového Linharta“.

Úplný začátek oficiálně zahájila Mgr. Klára Kavanová Mušková, která předala k 7. výročí oslav Chelčického Domova uživatelům dort a veřejně poděkovala všem zaměstnancům za skvělou kolektivní spolupráci, což pro ně bylo velmi dojemným gestem a neměli daleko k ukápnutí slzičky.

Následoval velmi bohatý program, který doprovázela kapela Josefa Pepy Maxy. Měli jsme také možnost zakoupení lístků do tomboly, která byla velice štědrá. Mimo jiné jsme v ní vyhráli krmivo pro kočky, které jsme věnovali našemu kocourovi Micákovi, který se stal „maskotem“ Domova sv. Anežky.

Pořadatelé věnovali velkou spoustu času a obrovskou energii především výzdobě sálu, ve kterém se ples konal. Proto bychom chtěli jejich práci v tomto článku ocenit a poděkovat. Vlastně jsme si celý večer krásně užili a někteří z nás mohou tvrdit, že doopravdy protancovali střevíce. Také by bylo vhodné zmínit, že uživatelům našeho domova to velice slušelo, což můžete nejlépe vyhodnotit na fotografiích.

Čas utíkal jako voda, až jsme zjistili, že nastala hodina návratu, takže jsme museli chtě nechtě vyrazit nazpět. Všem jsme poděkovali za příjemnou zábavu, krásný program a obrovskou vstřícnost všech zúčastněných, rozloučili se a v pozdních večerních hodinách jsme se v pořádku vrátili zpět. Cesta autem byla opravdu veselá, sdíleli jsme si vzájemné dojmy a zážitky z plesu a než jsme se nadáli, byli jsme všichni v teple svých domovů.

V pozvánce z Domova sv. Linharta byl v závěru napsán citát, který zanechal v našich srdcích obrovskou stopu a chtěli bychom se s vámi o něj v závěru článku o Fialkovém plesání podělit.

„Přejeme Vám, přátelé, abyste zůstali šťastní. Na dobro, které uděláte dnes, zítra lidé zapomenou. Přesto dál dělejte dobro. Dávejte světu to nejlepší, co je ve vás, a i když to nemusí stačit, přesto dávejte dál… nám prozradila Matka Tereza, velká žena pomoci...“

Ještě jednou děkujeme Domovu sv. Linharta z Chelčic za příjemně strávený páteční večer, který jsme si plnými doušky užili. A budeme se těšit opět za rok.

 

20170407_150047.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

450526
TOPlist
foot