Turnaj v Českých BudějovicíchDne 23.3.2017 se uživatelé  Domova sv. Anežky zúčastnili turnaje 3. Jihočeské ligy v iBocii, který se konal v Českých Budějovicích.

Byli jsme požádáni, zda bychom mohli výjimečně vytvořit dva týmy. První tým s názvem „Kobry“ obhájil krásné 1. místo a přinesl si z turnaje kromě diplomu také pohár, který je vystaven na čestném místě u ostatních trofejí. Druhý tým pojmenovaný „Perníkáři“ se umístil na krásném šestém místě a odnesl si diplom, který rovněž dělá čestnou památku mezi ostatními diplomy. Z tohoto úspěchu jsme měli velkou radost a máme motivaci k dalším tréninkům u nás v Domově a nyní se těšíme na další turnaj.

Všichni zúčastnění kuželkáři, kuželkářky, doprovod i fanoušci si odvezli keramické medaile ve tvaru džbánku, deset nejlepších jednotlivců tašky s drobnými cenami a tři nejlepší družstva diplomy a velké perníkové džbánky. Z turnaje jsme odjížděli se spoustou zážitků a pro všechny z nás to bylo velmi příjemně strávené dopoledne.

 

20170323_112942.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 11. Klement

Zítra: Emílie

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

465301
TOPlist
foot