Turnaj o Táborský džbánekDenní a týdenní stacionář Klíček Záluží, Kuželkářský klub Lokomotiva Tábor, SK Klíček, z.s. pod záštitou Ing. Radky Marxové poslankyně Parlamentu České Republiky si nás dovolili pozvat na IX. ročník zimního kuželkářského turnaje o Táborský džbánek. Pozvání jsme radostně přijali a dne 1.3.2017 jsme s týmem Domova sv. Anežky vyrazili na turnaj v kuželkách do Tábora. Po příjezdu nás vlídně přivítal Denní a Týdenní stacionář Klíček Záluží. Na přivítanou jsme dostali občerstvení a protože svačina je základ dne, tak jsme se řádně posilnili a turnaj mohl začít.

Akce se zúčastnilo 45 sportovců z domovů pro osoby se zdravotním postižením a ze stacionářů Jihočeského kraje. Turnaj probíhal v příjemném a poklidném prostředí kuželkářského klubu Lokomotiva. Výkony jednotlivců i družstev na předních místech byly téměř vyrovnané a rozdíly mezi 1. a 2. místem byly 2 a 3 sražené kuželky. Po velmi těžkém boji se nakonec umístil se 100 body na krásném 2. místě v jednotlivcích Tomáš Jára a tým Domova sv. Anežky se umístil na 3.místě s 397 body.

20170301_130134.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

24. 10. Nina

Zítra: Beáta

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

458337
TOPlist
foot