Víkendové MilevskoCelý předchozí víkend jste se s námi mohli potkávat v Milevsku. V sobotu 3. prosince v Galerii M, kde jsme přišli podpořit našeho největšího zastánce a donátora pana Zdeňka Kláska. Ten nás opět překvapil svou variabilitou a svou druhou knihu věnoval dětem, pohádkovým postavám a vlastně i samotnému Milevsku.

836_big.jpg

Článek uveřejněný na stránkách jcted.cz včetně menší fotogalerie si můžete přečíst a prohlédnout prostřednictvím následujícího odkazu: http://www.jcted.cz/na-krtu-pohadek-zdenka-klaska-stali-lide-i-na-schodech-a-mezi-dvermi/?liveMode=1

IMG_6836.JPG

Naopak v neděli nás v Milevském muzeu čekal tradiční vánoční jarmark řemesel, kde jsme měli možnost na poměrně stísněném prostoru představit výrobky Domova sv. Anežky. Ani tuhý mráz nezastavil zástupy návštěvníků a naopak dokreslil předvánoční atmosféru.

15349564_10210694204177434_3385867192828305322_n.jpg

Fotogalerii všech řemesel, která se letos zúčastnila, si můžete prohlédnout zde: http://pisecky.denik.cz/galerie/vanocni-jarmark-remesel-v-milevskem-muzeu.html

Ještě jednou děkujeme panu Kláskovi, který nás nejen dlouhodobě podporuje, ale také má úžasný vliv na lidi, což dokládá i následující video (vydržte až do konce).

https://www.youtube.com/watch?v=ViVoYlyBImg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

450498
TOPlist
foot