Galavečer s Českou kvalitou 8.11.2016Letos se čtrnáctého ročníku tradičního Galavečera s Českou kvalitou zúčastnili i zástupci společnosti Domov sv. Anežky, o.p.s. Pan ředitel totiž převzal certifikát k užívání ochranné známky „Práce postižených“, která se pro nás stala zadostiučiněním, že naše snahy k dosažení poslání vyjádřené pomocí osobám se zdravotním postižením jdou správným směrem. A vlastně i hezkým dárkem před blížícím se sedmnáctiletým výročím založení.

Proto jsme se vydali v úterý 8. listopadu do Národního domu na Vinohradech v Praze, kde proběhl slavnostní večer (Majakovského sál) pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana, předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěch, ministra průmyslu a obchodu ČR Jana Mládka a dalších. Celkově bylo propůjčeno k užívání 18 nových značek v Programu Česká kvalita. Oceněné výrobky a služby, které získaly právo používat některou ze značek, musely projít testy v akreditovaných zkušebnách a prokázat tak, že jsou absolutně bezpečné pro spotřebitele a že splňují jak veškeré zákonné požadavky, tak nadstandardní požadavky stanovené Řídícím výborem Programu Česká kvalita. Díky průběžné kontrole ve výrobě i v obchodní síti garantují zákazníkům špičkovou kvalitu po celou dobu, na kterou je užívání značky uděleno.

Program s podtitulem rozdílů mezi muži a ženami svými postřehy vtipně provázeli Stanislava Lekešová a Patrik Rozehnal. O hudební vystoupení se postarala Hana Holišová, Ondřej Ruml a Bára Basiková. Takže jsme si kromě ceny odvezli i příjemný pocit z hezkého večera ve společenských róbách zakončený rautem v Raisově sále.

Generálním partnerem galavečera byla společnost Institut pro testování a certifikaci, a.s., hlavními partnery pak společnosti Ahold Czech Republic, a.s., Institut průmyslového managementu, spol. s r.o. a Švamberk.com, SE.

 

14997140_10208544420793746_1308071999_n.jpg

Další fotografie si můžete prohlédnout na Facebooku:

https://www.facebook.com/Domov-sv-Ane%C5%BEky-225503771733/photos/?tab=album&album_id=10153796645076734


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

22. 11. Cecílie

Zítra: Klement

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

465147
TOPlist
foot