FARMADENV rámci spolupráce s Jihočeským zemědělským muzeem byl Domov sv. Anežky 2. července 2016 požádán o účast na prvním ročníku Farmadne. Sobotnímu odpoledni přálo počasí a tak jsme za doprovodu slunečních paprsků s kolegyněmi sbalily děti a vyrazily do nedalekých Netěchovic. Právě malí návštěvníci si všechny zpřístupněné prostory muzea užili nejvíce. Nemluvě o speciálním agrohopsáriu, které nejedno dítko opouštělo se slzami v očích (mluvím z vlastní zkušenosti). Celkově byl přichystán bohatý program na celé odpoledne, který přilákal nejméně stovku návštěvníků. Mohli se podívat např. na traktory, zvířata, řemesla, stloukání másla, koňský povoz, faremní produkty, atd. Připraveny byly také hry, soutěže, dílna pro děti včetně plstění, dětský koutek a nechybělo ani dobré jídlo a pití.

Vzhledem k velkému počtu dětí, které dováděly ve všech koutech muzea, šly tentokrát v našich stáncích s výrobky nejvíce na odbyt látková zvířátka. Ta budou připomínkou pestrého zážitkového odpoledne, které v nich jistě zanechalo i spoustu užitečných poznatků o zemědělství a farmaření.

Naštěstí jsme stihli vše uklidit ještě před prvními kapkami deště, takže na den strávený v Netěchovicích budeme v dobrém vzpomínat. Děkujeme za pozvání.

 

20160702_142905.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

464088
TOPlist
foot