Slavnostní otevření obchůdku U sv. AnežkyV sobotu 28. května v osm hodin vypukla na náměstí Míru č.p. 27 velká sláva. Podařilo se nám i přes časové nároky slavnostně otevřít nové prostory obchůdku s výrobky našich dílen, který většinu zákazníků překvapil svou rozlehlostí. Mohli jsme tak rozšířit sortiment např. o nezvyklé výrobky z komunitního centra Okénko v Jindřichově Hradci nebo zvýšit počet oblíbených bylinných produktů společnosti Valdemar Grešík – NATURA s.r.o. I z důvodu přemístění a rozšiřování jsme se rozhodli upustit od původního označení Dobromysl a římskokatolický farář Marek Donnerstag již požehnal obchůdku s názvem U sv. Anežky. Doufáme, že zájem zákazníků bude i nadále vysoký a budeme moci překvapit dalšími změnami, které se na současném místě samy nabízejí k realizaci.

P1120330.JPG P1120333.JPG
P1120366.JPG P1120356.JPG

 

Hlavním partnerem, kterému se přísluší poděkovat je JE Temelín a také Město Týn nad Vltavou v rámci projektu Oranžový rok 2016. Díky těmto partnerům jsme mohli všem sobotním návštěvníkům připravit drobné občerstvení a nakoupit vybavení včetně důležitého reklamního označení.

 

Logo - Temelín.jpg

 

img.obrazky.cz.jpeg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky Deutsch

Vyhledat v textu

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

 Velice děkujeme Nadaci ČEZ za podpoření projektu "Anežka jde do školky".

 logo - Nadace ČEZ.jpeg

 

Naše velké poděkování patří městu Týn nad Vltavou

img.obrazky.cz.jpgza finanční podporu.

 

Zároveň děkujeme

Logo - Temelín.jpg

V rámci projektu Oranžový rok 2016 jsme pro Vás připravili slavnostní otevření nových prostor Obchůdku u sv. Anežky (původní Dobromysl)

 

Dejte nám palec nahoru také na Facebooku

 

I naše nová dílna MERINO se prezentuje na Facebooku.

Podívejte se ZDE

Návštěvnost stránek

464088
TOPlist
foot